Zavolejte nám

+420 608 422 310

Kde nás hledat?

Chotěboř, Vysočina

Dotaz emailem?

Naše aktuality

otevřít

Certifikace Business Events Welcome (B.E.W.)

Ke konci roku 2011 byla vzdělávacímu a rekreačnímu středisku Doubravka udělena certifikace Business Events Welcome. Cílem systému certifikace B.E.W. (Business Events Welcome) je podpořit vysokou kvalitu firemních a jiných skupinových akcí.

Co je systém B.E.W.?

Certifikace kvality prostorů a služeb pro firemní a skupinové akce

Posláním projektu B.E.W. (Business Events Welcome) je zvyšování kvality služeb a podpora vysoké úrovně firemních a jiných skupinových akcí. Cílem je zajistit pořadatelům akcí seriózní jednání ze strany dodavatelů, kteří se přihlásili ke garancím kvality B.E.W.,a poskytovat široké spektrum informací, řadu výhod a podporu odborníků na produkci a organizaci akcí. 

Proč B.E.W.?

Záruka kvalitních akcí pro zákazníky – organizátory akcí

Každý, kdo někdy organizoval firemní nebo jiné společenské akce, se určitě setkal s různou úrovní kvality nabízených prostor a poskytovaných služeb. V současné době jsou rozdíly v kvalitě ještě výraznější. Ve spolupráci se širokým spektrem pořadatelů akcí se s vámi chceme podělit o jejich zkušenosti, doporučit vám ty nejkvalitnější partnery, a přispět tak ke vzniku akcí, které budou organizovány profesionálně, proběhnou bezproblémově a budou přínosem pro všechny účastníky. 

Garance kvality a hodnocení služeb

Všechny objekty a dodavatelé služeb zařazení do systému B.E.W. se veřejně zavazují dodržovat pravidla systému, která jsou definována v prohlášení poskytovatelů. Vedle závazku zajistit slíbený rozsah a vysokou úroveň nabízených služeb zavádí systém B.E.W. také neanonymní hodnocení kvality poskytovatelů prostorů a služeb. Základním kritériem plnění garancí kvality B.E.W. jsou především spokojenost a dobré zkušenosti samotných zákazníků.

www.doporucenoproakce.cz/clanky/garance-kvality

Více informací o certifikaci Business Events Welcome na www.doporucenoproakce.cz či www.prostoryproakce.cz, ohledně splnění souladu podmínkami udělení této značky pak na telefonním čísle 777 352 731, emailové adrese  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či přímo na středisku Doubravka.

Chata Doubravka - www.chatadoubravka.cz