Zavolejte nám

+420 608 422 310

Kde nás hledat?

Chotěboř, Vysočina

Dotaz emailem?

Naše aktuality

otevřít

Ceny

ORIENTAČNÍ CENY PRO POBYT V REKREAČNÍM A VZDĚLÁVACÍM STŘEDISKU CHATA DOUBRAVKA NA ROK 2023:

Hlavní budova:

Dětské a mládežnické pobyty: základní cena od 690,-Kč,

Dospělé osoby: základní cena od 790,-Kč.

Základní smluvní cena zahrnuje ubytování, plnou penzi (u školních skupin strava 5x denně + pitný režim), zapůjčení materiálového vybavení, pronájem školících/společenských místností, DPH. Celková cena samozřejmě závisí na velikosti skupiny, datu pobytu, věku účastníků a dalších využitých službáchStravování: Obědy a večeře teplé, svačiny, snídaně formou švédských stolů vč. ovoce a zeleniny. Po dohodě vaříme také různé diety vč. bezlepkové (nutnost přinést si svoje pečivo). Vaříme výborně -:). 

Zdravotně znevýhodněné děti ze skupiny mívají u nás po dohodě pobyt zdarma. Děti do dvou let bez nároku na lůžko a stravu zdarma. Malé děti 2-4 roky dle dohody. Parkování v celém areálu zdarma.

Chatičky:

Chatky se obvykle obsazují po zaplnění hlavní budovy (od března do listopadu). Chatičky jsou po rekonstrukci vnitřních prostorů (nové podlahy a stropy, vymalováno). V jedné chatce jsou 2 vstupy a 2 pokoje. V každém z nich jsou 2 palandy a 1 lůžko zvlášť. Dohromady 4 pokoje. Ve třetí chatce je kompletně nové sociální zařízení (3 + 3 sprchy a 4 +4 WC).

Cena za ubytování: 300,-  za osobu a noc
Uvedená cena je bez stravy, tuto je možno přiobjednat pokud se v hlavní budově vaří. Snídaně (švédsky stůl) 80,-Kč, oběd Kč 140,-Kč, večeře 100,-Kč.

Domácí mazlíčkové po dohodě pouze v chatičkách, cena 100,-Kč/den. 

TEAMBUILDINGY A FIREMNÍ AKCE:

Cena pro teambuildingy a firemní akce na 1 noc se pohybuje dle vyžádaných služeb a počtu osob od Kč 900,- (odchylka od ceny možná dle domluvy při velkých počtech osob či aktuálně nevytížené kapacitě Střediska).

Cena pro teambuildingy a firemní akce na 2 noci je obvykle od 850,- na osobu, noc a den plné penze včetně DPH a pronájmu 1-4 společenských místností.

V ceně pronájmu je bezplatné využití veškerého sportovního a technického zázemí a vybavení střediska Chata Doubravka (například dataprojektor, zvuková aparatura, 4x flipcharty, magnetické tabule, relaxační matrace atd.). Horolezecká stěna zpoplatněna 300,- Kč/hodina + služby certifikovaného instruktora.

MOŽNOST PRONAJMUTÍ HLAVNÍ BUDOVY ČI CELÉHO ARÁLU STŘEDISKA DOUBRAVKA K SOUKROMÝM ÚČELUM.

Pronájem hlavní budovy bývá od 60ti osob, nebo při paušálu 40ti osob v plné ceně. Možnost pronajmutí celého areálu včetně chatiček a domků. Cena dle dohody.

DOMKY K PRONÁJMU:

Ceny domků k pronájmu: http://www.chatadoubravka.cz/o-nas/domky-k-pronajmu

 

*********************************************

DĚKUJEME PŘEDEM ZA VAŠI POPTÁVKU A BUDEME SE TĚŠIT NA VÁŠ POBYT U NÁS -:)

Team Chaty Doubravka
Tel. kontakt 608 422 310, 777 352 731
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chata Doubravka - www.chatadoubravka.cz